Георгій Вдовиченко
Рейтинг
+57.51
Сила
167.09

Георгій Вдовиченко

g-vdovychenko

avatar
О, це чудово! Дякую!
avatar
avatar
avatar
Та привідкрийте завісу ще більше! цікаво ж;)
avatar
Або щось якісно нове з'явиться
avatar
Я кинув, мабуть, з 200-ї спроби. Нема чому заздрити.
avatar
Паніка і всі ці промови про «репресії» — це чудова інформаційна технологія в Україні, яка працює на руку закордонним виробникам, яким треба шукати нові ринки збуту, яким абсолютно нецікаво що тут відбувається
avatar
Питання в тому, що ніхто не втручається в особисте життя, але система охорони здоров'я фінансується усіма громадянами спільно. Але на заклади системи охорони здоров'я лягає велике навантаження через таку життєву позицію, через хвороби органів дихання, серцево-судинної системи і т.д. і т.п., про онкологію я взагалі мовчу. Скільки це коштує системі охорони здоров'я?

Тому ті, хто робить свідомий життєвий вибір — курити, повинен не тільки «насолоджуватись», а й платити більшу ціну за утримання закладів охорони здоров'я.
avatar
Коли тобі 12-16 років, набагато простіше почати курити, коли пачка коштує 3-4 гривні, бо такі гроші без проблем можна витрачати з кишенькового бюджету. Але справа стає більш проблематичною, коли треба платити 12-15 грн/день. Статистика показує суттєве скорочення саме для вікової категорії 14-29 р
avatar
За 4 роки кількість курців скоротилася на 17%. Я вважаю, що це надзвичайно позитивний результат. Справа в тому, що лише високими цінами ситуацію суттєво не зміниш. Необхідна серйозна робота громадських організацій і МОЗу.
avatar
Чесно кажучи, я після 6,5 років куріння кинув цю звичку, коли «Честер» почав коштувати більше 10,5 грн;)
avatar
Я забув додати — в Європі, найбільш залежною нацією від цигарок в Європі
avatar
Повідомлення на яке Ви посилаєтесь опубліковане в січні 2005. То був «чудовий» час, коли Chester коштував 3 грн. Такі низькі ціни звичайно провокували «епідемію», коли українці стали найбільш залежною нацією від цигарок.
avatar
Тут приклад що люди роблять заради грошей тільки щоб не працювати))
avatar
Чудова стаття! Нажаль, прізвище неправильно вказане. Не Собко, а Сопко Ю.А — керівник студії.
avatar
Можливо я занадто часто говорю про BBC, але я користуюсь декілька років цим ресурсом і до цих пір відкриваю його унікальність. BBC Online є порталом, базою для якого став новинарний проект.
avatar
В заголовку — не Parry, а Perry
avatar
Можливо хтось має кращі приклади, але для мене найкращим прикладом Інтернет-ЗМІ є два сайти: BBC Україна і газета «Дзеркало тижня».
avatar
Це вже нажаль стало звичною справою. Я взагалі не знаю яке з е-ЗМІ в Чернівцях можна назвати адекватним.
avatar
Для довідки:
1. Я буковинець
2. Чесно, перший раз таке чую)